Hakkımızda

Star Arena AVM, tekstil sektörünün kalbi olan İstanbul Merter’de yurtiçi ve yurtdışı misafirlerine modern ve konforlu bir ortamda alış veriş yapma imkanı sunmaktadır.

Köklü toptancı firmalar ve seçkin markaların bir arada bulunduğu Star Arena’da, kaliteli ürünler uygun fiyatlar ile perakendecilerin beğenisine sunulmakta olup, mağazaların modern tasarım ve görselleri de misafirlerin göz zevkine hitap etmektedir. Her mevsimde sıra dışı modellere sahip yeni sezon ürünlerinin sergilendiği mağazalarda kazançlı ve güvenli bir alış veriş yapma imkanı bulunmaktadır.

Yeni nesil toptan mağazacılığın ilklerinden olan Star Arena’da toptancı mağazalar, ürün arzlarını olumsuz hava koşullarından etkilenmeden kesintisiz olarak yapılabilmenin yanında, toptancılığın temel unsurlarından olan depo ihtiyaçlarını da iş merkezi bünyesinde bulunan farklı büyüklüklerdeki depo alternatiflerinden karşılayabilmektedirler.

Şehrin her yerinden, çeşitli ulaşım araçlarıyla kolay bir şekilde ulaşılabilen iş merkezinde, farklı ihtiyaç ve beklentiler güven içinde ve rahatlıkla karşılanabilmektedir.

STAR ARENA AVM
“Yeni nesil, güvenli ve konforlu toptan mağazacılığın adresi”